20090826

Jak se zbavit peněz? PokerNejlepší business je hazard. O tom se také přesvědčil tým GamePark, a proto si vytvořili poker v hezké flash podobě. Z vlastni zkušenosti můžu říct, že to je velmi návyková záležitost. Na střední škole jsme prohráli kila desetníků (později korun a dvoukorun). Bohužel přišla doba, kdy nám to vyšší autorita aka školní řád zakázal, a proto jsme zavedli undergroundový spolek. Zábava, zkušenosti, vše rostlo neuvěřitelným tempem. Ale stejně jako hraní PC her, masturbace na youporn.com a ćmárání lihovým fixem po interiérech vlaků i Poker měl svůj konec.

Nějakou dobu byl klid. Ovšem jednoho dne, za sedmero horami, sedmero řekami, jednou nížinou a továrnou na vodku, nám vydali na GameParku POKER. Stihl jsem prohrát všechny mé body, které jsem poctivě sbíral čtením článků, ale tím vás nebudu zatěžovat. Poker to je naozaj kvalitní, můžete hrát jak o peníze (Gbody), tak i jako cvičení. To ovšem nedoporučuji, protože kouzlo Pokeru je v penězích. Pro hru nemusíte nic instalovat, stačí pouze registrace a spuštěný prohlížeč.

6 komentářů:

 1. Děkujůůů.. x)arigató.. Máš to tu pěkný, teď nemám čas, ale večer sem ještě zajdu a omrknu to tu.. x)

  OdpovědětVymazat
 2. u nás na škole ( třídě ) byla éra pokeru.O "hodinovkách" to hrál skoro každý.Bez peněz. Ale t peníze (GBODY) mají divný název...Ach jo...Já jsem poker hrál jenou párkrát a spíše jsem nenápaně nahazoval "peníze" ( byly to ty okrojky od těch kulatých placiček z fotbalistů - děcka tohoto měly stovky - plnou igelitku) ostatním :D Pravda, za tohle mě neměli rádi :D
  Pak to nějak tichlo... :D Nejsem fanda pokeru, pc hry moc nehraju a youporn neznám :D zkrácené reakce k tvému článku :D
  Ale má zvědavost mě donutila kliknout na ten poker.Tak to prozkoumám :D

  OdpovědětVymazat
 3. pracovat by se chtělo, ale všude chtěj, aby mi bylo 18...a mě je skoro 17...
  jak se zbavit peněz? :D to mě rozhodně nehorzí...
  hele, ty seš takovej šťoural viď? :D

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ty Gbody jsou kvuli nazvu te sajty, GamePark :)Pokr je ale skvela vec, zabava, kdy musis davat pozor na to, kdo se jak tvari. Pokud jde o penize, koluje v zilach i adrenalin :) Poker hry nejsou to pravy orechovy, ale zabavi to i tak.

  Sofie: No brigadnicit muzes uz od 15, je treba ale poradne hledat :D Jo.. rad rypu :)

  Emis: Diky :) rozhodne se stav, mozna budou nove clanky :D

  OdpovědětVymazat
 5. na blogu si sa ma pýtal ako nad články vložíš stály text: je to jednoduché na "blogger" v "rozložení" zvoľ "pridať modul gadget" a v okne ktoré ti vyhodí proste vyber "text" napíš čo chceš a presuň to tam kde ten text chceš mať, dá sa to presunúť aj nad normálne články...nmo a skade mám obrázky? pochádzajú z mojej 6-rokčnej zbierky, ktorá zvnikla znudeným brouzdaním po nete, ale dalo by sa povedať, že povečšinou sú z deviantartu... no hádam som Ti pomohla :)

  OdpovědětVymazat
 6. poker je svinstvo :)

  OdpovědětVymazat

Čekám na tvé emocoionální výlevy..