20090802

Suicide Girls

Již dlouho jsem chtěl napsat, a postupně zveřejňovat nějaké fotky z portálu Suicidegirls.com. Ale poté jsem se si uvědomil, že pouhé fotky nebudou dostačující, a proto jsem se rozhodl k tomu hodit pár informací.Suicidegirls.com je portál, který obsahuje softcore fotky překrásných modelek ve stylu punk, goth a indie-style. (Indie-style = nezávislé, nekomerční fotky; Independent = nezávislý) Tyto dívky si říkají Suicide Girls.

Termín Suicide Girls pochází od autora díla "Klub rváčů", Chucka Palahniuka. Termín se objevíl poprvé v díle "Survivor". Správně to je pouze jedno slovo, SuicideGirls, avšak dívky si říkají, stějně jako já portálu, Suicide Girls. Mé označení portálu jako Suicide Girls je tedy špatné.

SG.com portál a koncept byl založen na konci léta páně 2009 mateřskou společnosti SG Services Inc. (Dívkamí "Sean" Sean Suhl a "Missy Suicide" Selena Mooney).

Portál nabízí komunitu vytvořenou okolo těchto dívek, ale hlavně určitý blogovací systém, který umožňuje dívkam vést jistou formou blog, psát si deník, nahrávat videa a svoje fotosety. Fungujou tam také různá fóra, otevřené a uzavřené skupiny, chatovací místnosti, a také poradna. V té si uživatelé rádi vyměnují zkušenosti a doporučení na tetovací studia a různé podniky.Výše zmiňované fotosety byly kdysi základním kamenem celého portálu. Bylo pravidlem, že denně vycházel pouze jeden fotoset. Počet fotek nebyl specificky určen, ale uživatelé se naučili nahrávat od 40 do 60 fotek. Posupem času se s přibývajícími členy vyšplhalo číslo na 3 a více fotosetů denně.

Trocha čísel

K březnu roku 2008 se na SG.com nacházelo okolo 1 900 000 fotek. Tou dobou tam bylo registrováno 1 800 "Suicide Girls" a dalších 1 000 se hlásilo každý týden. Podle SG Services Inc. stránku navštíví okolo 1 000 000 unikatních IP týdně. Podle jiných zdrojů ale toto číslo nebude příliš přesné. Počet originálních IP se pohybuje okolo 180 tisíc.

Tak tady máme menší představení portálu SuicideGirls.com. Můžete se těšít, na ukázku některých SG, (kterých už mám na PC nachystaných spoustu). Fotografie dívek, budu přidávat v nepravidelných intervalech.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Čekám na tvé emocoionální výlevy..